• Location
    • Budapest
  • Date Posted
  • Jun. 1, 2021
  • Function
  • Administration
  • Sector
  • Retail

Koho hledáme a co budeš dělat

Napi operatív feladatok ellátása, támogatása

Napi adminisztratív feladatok ellátása

Operációs mutatószámok ellenőrzése és adminisztrálása

Kapcsolattartás a HR osztállyal

  • Fogyóeszköz leltárak heti lebonyolítása és adminisztrálása
  • Kapcsolattartás a szolgáltatást nyújtó cégek képviselőivel
  • Területen dolgozó munkavállalók beosztásának készítése és kommunikálása
  • Irodaszer és egyéb irodai szükségletek felmérése és adminisztrációja
  • Rendszeres vagy ad hoc jellegű riportok készítése

Határidők nyomonkövetése, betartása

Co od tebe očekáváme

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Rendszerető személyiség
  • Precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent a raktári / logisztikai tapasztalat

Na oplátku ti nabízíme

  • Modern, felhasználóbarát alkalmazások
  • Kiváló, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés
  • Korlátlanul igényelhető szabadnapok