• Location
    • Budapest
  • Date Posted
  • Jun. 1, 2021
  • Function
  • Administration
  • Sector
  • Retail

Szereted a pörgős munkát? Akkor nálunk jó helyen jársz.

Munkád során azért leszel felelős, hogy:

  • Egyeztess vásárlóinkkal azokban az esetekben, amikor nem tudjuk pontosan azt szállítani nekik, amit megrendeltek
  • Rendkívül jól ismerd mind a folyamatainkat, mind pedig a mindenkori választékunkat
  • Hatékonyan, empatikusan és eredményesen kommunikálj vásárlóinkkal.
  • Koho hledáme a co budeš dělat

Feladatod a következőkből fog állni:

  • Helyettesítő termék(ek), vagy egyéb megoldások keresése a megrendelő számára esetleges árukészlet hiány esetén;
  • Az ügyfelek helyettesítő termék/megoldás igényeinek meghatározása, az események számítógépes rendszerben történő rögzítése; adott esetben a feladat más egységekhez továbbítása;
  • Ügyfelek tájékoztatása a szervezet helyettesítő termékeiről, szolgáltatásairól, eljárásairól;
  • Tanácsadás, segítségnyújtás termék, szolgáltatás kiválasztásában, információk elérhetőségében;
  • Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése;
  • A feladathoz tartozó napi adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Az ügyfelek által visszaküldött termékek adminisztrálása, nyomonkövetése, visszatárolása;
  • Napi göngyöleg beérkezés kezelése, nyomonkövetése.
  • A munkavégzés a raktárban történik.

Co od tebe očekáváme

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Hasonló munkakörben dolgoztál már,
  • Gyorsan átlátsz rendszereket,
  • Legalább alapszinten beszélsz angolul (alkalmanként szükséged lesz rá),
  • Segítőkész hozzáállásod a kollégák és a vevők számára is értékes,
  • Nem okoz problémát a hétvégi és a két műszakos munkavégzés, illetve délelőttös műszaknál a korai kezdés

Na oplátku ti nabízíme

Cserébe ezt ajánljuk neked:

  • Modern, felhasználóbarát alkalmazások
  • Kiváló, lendületes csapat
  • Kiemelkedő bérezés
  • Korlátlanul igényelhető szabadnapok