• Location
    • Budapest
  • Date Posted
  • May. 18, 2021
  • Function
  • Buying & Merchandising
  • Sector
  • Retail

Profi kereskedelmi csapatunkba keresünk egy angolul beszélő, jó Excel tudással rendelkező beszerzési asszisztenst, aki precíz munkájával hozzájárul cégünk sikeres működéséhez.

Koho hledáme a co budeš dělat

Feladataid közé fog tartozni:

  • Termékek listázása
  • Termék- és áradatok rögzítése és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Kifli oldal termék adatlapok szerkesztése, karbantartása
  • Beszerzők munkájának támogatása, minta termékek koordinálása
  • Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói szerződések nyomon követése,
  • Kommunikáció és együttműködés társosztályokkal és külföldi kollégákkal
  • Riportok készítése

Co od tebe očekáváme

  • Haladó szintű Excel használat
  • Angol nyelvtudás (min.középfok)
  • Precíz és dinamikus munkavégzés
  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Na oplátku ti nabízíme

  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Home office lehetőség
  • Korlátlanul igényelhető szabadnapok