• Location
    • Budapest
  • Date Posted
  • Jun. 1, 2021
  • Function
  • Professional Services
  • Sector
  • Retail

Koho hledáme a co budeš dělat

Feladataid lesznek:

  • Az alapanyagok előkészítése és kimérése
  • A nyers tészta megsütése különböző típusú kemencékben
  • Fagyasztott félkész alapanyagok kezelése, ellenőrzése, készre sütése
  • A kemencéből kikerülő termékek hűtése, csomagolása és előkészítése tárolásra vagy elszállításra
  • Gépek felügyelete, meghibásodásuk esetén annak jelzése a felettesnek
  • Beérkező termékek átvétele, készletezése és leltározása

Co od tebe očekáváme

  • Fontos, hogy szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát keresünk
  • Legyen min. 1-2 év szakmai tapasztalatod
  • Szeress és tudj csapatban dolgozni
  • Rendelkezz jó stressztűrő képességgel
  • Ne jelentsen problémát a korai kelés, a hétvégi és a több műszakos munkavégzés

Na oplátku ti nabízíme

  • Fiatalos, dinamikus csapat része lehetsz
  • Magyarország piacvezető online szupermarketénél dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet kapsz munkádért cserébe
  • Korlátlanul igényelhetsz szabadnapokat