• Location
    • Budapest
  • Date Posted
  • Nov. 1, 2021
  • Function
  • Operations
  • Sector
  • Retail

Részletes munkaköri leírás

A Warehouse Outbound Manager felelős a kimenő felvételi, csomagolási, szállítási és raktártervezési osztályok napi működéséért. Feladatai közé tartozik a személyzet, képzés, egészség és biztonság, ütemezés, rendelési pontosság, időben történő szállítás, folyamatos fejlesztések és a veszteségek megelőzése. A Warehouse Outbound Manager felelős a Fullfilment Center működési céljainak teljesítéséért. A Kifli növekedési módban van, és ehhez a pozícióhoz vezetőre lesz szükség, aki segít meghatározni azokat a folyamatokat, eljárásokat és rendszereket, amelyek szükségesek hosszú távú növekedésünk támogatásához és fenntartásához.

Felelősségek és alapvető funkciók

  • A kimenő szállítmányok időben történő kézbesítésének fenntartása a program, az operatív és személyzeti irányelvek / eljárások kezdeményezésével, koordinálásával és végrehajtásával
  • Magas szintű vevői elégedettség, pontosság fenntartása
  • Magas szintű minőség, biztonság és hatékonyság fenntartása az alkalmazottak bevonásával és csapatmunkával.
  • Teljesíti a raktár üzemeltetési követelményeit a munkák ütemezésével és hozzárendelésével; nyomon követni a munka eredményeit.
  • Magas szintű készletpontosság fenntartása ellenőrzés és megelőző intézkedések révén.
  • Tartsa be a raktározási, anyagmozgatási és szállítási követelményeket
  • Közvetlenül a fizikai feltételek és a raktár megjelenésének karbantartása, valamint az 5S karbantartása
  • Felelős az alkalmazottak toborzásáért, kiválasztásáért és képzéséért
  • Fejlessze az alkalmazottak teljesítményét értékeléssel, coachinggal és tanácsadással
  • Beépített biztonsági gyakorlatok, és tartsanak számon másokat azok betartásáért

Tudás, készségek és képességek

  • Jártasság a Microsoft Office alkalmazásokban, különösen a Word, az Outlook és az Excel, valamint a WMS rendszerben.
  • Jó keresztfunkciós kommunikációs készség
  • Erős szervezőkészség és a részletekre való figyelem - képesség több projekt / feladat egyidejű kezelésére
  • Időgazdálkodási készségek, amelyek képesek a feladatok rangsorolására és ütemezésére a leghatékonyabb időkihasználás érdekében
  • Ismeri a biztonsági gyakorlatokat, az 5S legjobb gyakorlatait.
  • A pick / pack / ship műveletek megértése nagy volumenű raktári környezetben
  • Erős WMS implementációs háttér
  • Interperszonális készségek, amelyek képesek önállóan és csapatban dolgozni
  • Legyen nagyon motivált

Kompetenciák

  • Képesség a stresszes helyzetek kitartó és professzionális kezelésére
  • Bizonyított, hogy képes egy pozitív és produktív kapcsolat kialakítására és fenntartására a Fullfilment Centerben.
  • Oktatás
  • Bachelor fokozat vagy azzal egyenértékű tapasztalat a kapcsolódó területen

Tapasztalat

  • 8+ éves tapasztalat vezető pozícióban egy raktári környezetben az e-kereskedelemben és az FMCG-n belül.
  • Előzetes WMS, Lean és Six Sigma tapasztalat előny.

About Rohlik

  • Rohlik is the leading Central European e-grocer.
  • Already active in the Czech Republic, Hungary, Austria and Germany. And other countries are coming soon.